ISTUTAMISE KÕRGAEG 2018

Kaupluse Aed ukse ees on jälle igakevadine pilt: taimed on kolinud õue, sest toas enam ruumi ei jätku.

Seltsi liikmed pakuvad istikuid nii köögiviljaaeda kui ka lillepeenrasse. Esindatud on maitsetaimed, seemned, köögiviljaistikud, sibulad, mugulad, suvelilled ja ka püsililled.

Siinne fotomaterjal on üles pildistatud 25. mail:

Kui nädal tagasi oli Tallinna aianduskeskuses probleem, et tomatitaimed on otsa lõppenud, siis meil esialgu veel on ning iga päev tuleb juurdegi.

Tomatisortidest olid esindatud: ‘Beta’ (väga varajane, madal ja sobib ka õues kasvatamiseks), must kirsstomat, roheline tomat, ‘Evelle’, oranž ‘Ananas’, jne.

Kurke on erinevaid sorte nii avamaale kui ka kasvuhoonesse.

Esindatud on ka paprikad ja chillid.

Erinevad kõrvitsad ja suvikõrvitsad

 

Kartuliseemnetest olid esindatud järgmised sordid: ‘Quatra’, ‘Gala’, ‘Bela-Roza’ (varajane), ‘Ando’, ‘Juku’ (mure), ‘Blue kongo’ (sinine), ‘Jõgeva kollane’ .

Erinevat sorti kapsataimed

Meliss

Erinevad maitsetaimed nagu lehtseller, basiilik, jne.

 

 

Karulauk nii toidulauale kui ka aeda

Erinevad üheaastased suve- ja sügislilled, samuti erinevad püsililleistikud.

 

 

Uudistooteks on AROX spray lehetäidele 500 ml.

Kasutamine: enne kasutamist loksutada tugevalt. Töödelda taimi selliselt, et vahend kataks lehtede mõlemad pooled täielikult, Korrata töötlust 5-7 päeva tagant või peale vihmasadu. Preparaat on toodetud looduslike taimsete õlide baasil. Toimib lehetäide, kilbiliste, lestade, ämblike jne puhul kõikides arenguastmetes (munad, vastsed, täiskasvanud putukad).

NB! jälgida ettevaatusabinõusid! (vt. pakendi infolehte!)

Mõõduka hinnaga kuni kaheliitrised käsipritsid

 

Toidulauale pakume esimesi kevadhõrgutisi värsket tilli, piparmünti rediseid ja rabarberit ning ms.

Silmailuks tuppa pakume kevadlilli.

NB! Kuna valik muutub igapäevaselt ning pakutavad kogused on väga väikesed (tootevaliku tagavad väikesed eratootjad – aiapidajad) ei pruugi käesolevad fotoseerias esitatud tooteid igapäevaselt müügil olla, kuid kindlasti on pakkuda palju muud, mida siinses postituses pole näidatud. Astuge läbi ja tutvuge pakutavaga!